Hakkımızda

Kurumların ihtiyaçlarına göre ürün konumlandırmayı ve kuruma özel çözümler üretmeyi bir prensip haline getiren Doğuş Bilgi Teknolojileri, ister yeni girişim ya da  küçük ölçekli isterse  büyük ölçekli kurumsal firmalara farklı çözümle sunabilmektedir. Ayrıca firmanızın ihtiyacı olana yazılım projelerinde yazılım geliştiriciler ile bir araya gelmenizi sağlar geleneksel ya da yenilikçi platformlarda hizmetlerin canlı ortama taşınmasıda önemli bir oynar.

Veri Depolama (storage), Sanallaştırma , Dijital Dönüşüm, Bulut Hizmetleri ve İzleme Konularında farklı çözümleri sunmaktadır.

Bunlarla birlikte her türlü sunucu yönetimi ,işletim sistemi yönetimi, performans iyileştirmesi (IIS)  ile uygun masaüstü çözümlerin sağlanması (yama yönetimi, log yönetimi, güvenlik) konularında bizlere ulaşabilirsiiz.

Orta Katman, Konteyner (docker \ swarm -Kubernetes) çözümlerinde farklı bakış açıları sağlayabilir, izleme çözümleri ile sisteminizi ölçeklendirebiliriz.

Ayrıca sistem odaları, soğuk zincir gereksinimler ile soğuk odaların içlerinde gereksinim duyulan belirli parametrelerini ( Isı, Nem, Su, Duman, Voltaj gibi...) izlemek, gerekirse denetim altında tutmak amacıyla kullanılan cihaz ve yazılımlardan oluşan sistemler ile kurumların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. Bu sayade sistem odanızın içinde neler olduğunu izleme şansına sahip olabilirsiniz. 

İhtiyacınız olan diğer çözümler için bizlere ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için ücretsiz analiz yapıp kurumunuz için en ideal çözümü oluşturabiliriz.