LogTag

 

Fiyat - Performans açısından rakipsiz veri kaydedici çözümleri

 

LogTag® kaydediciler piyasada giderek artan düşük maliyetli, buna rağmen yüksek kaliteli ve güvenilir veri kaydedicilere yönelik talebe cevap vermek için tasarlanmıştır. Son teknoloji, yenilikçi tasarım ve yüksek kapasiteli üretim tekniklerini birleştiren Logtag piyasadaki en yüksek fiyat/performans eşleşmesini sağlayan ortam izleme ve kayıt çözümüdür.


LogTag VideoLogTag Tanıtım Filmi


LogTag® veri kaydediciler ısı ve nem takibi gerektiren uygulamalar için efektif ve ektili bir çözüm oluştururlar.

Gıda, tıbbi cihazlar, ilaç, dondurulmuş ve taze her türlü ürün için eksiksiz ve validasyonlu bir soğuk zincir kontrolü sağlamak mı istiyorsunuz?  Isı veya Neme hassas her hangi bir ürünün nakliyesi sırasında sadece sıcaklık-nem kaydını tutmak, veya kurduğunuz iklimlendirme sisteminin verimini ölçmek mi istiyorsunuz? Tüm bu uygulamalar ve daha fazlası Logtag ürünlerinin yardımıyla son derece hassas bir şekilde yapılabilir. Logtag'lerin uygulama alanları neredeyse sınırsızdır. FDA 21CFR11 gibi uluslararası standardların geçerli olduğu kurutma odası (Dry Room) veya karmaşık ilaç endüstrisi uygulamalarında ortam koşullarının kontrolü için LogTag® veri kaydedici doğru seçimdir!

LogTag veri kayıt cihazları ailesi şimdi USB iletişimi olan modelleri içeriyor. Bu sıcaklık kaydediciler, bir bilgisayara doğrudan bağlantı için üzerlerinde bir USB arayüzü ile birlikte gelir; bu cihazların çoğu bir bilgisayara takıldığında otomatik olarak PDF formatında bir rapor oluştururlar.

LogTag® veri kaydedici ailesinin yanısıra elektronik indikatör serisi de mevcuttur. Logtag indikatörler ayrıntılı sıcaklık raporlarının gerekmediği durumlarda sıcaklıkların önceden tanımlanmış eşikler içinde kalıp kalmadığını izlemek amacıyla sıklıkla kullanıln ürünlerdir. Bu kapsamda LogTag® TIC20 ve TICT model indikatörler sözkonusu uygulamalar düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır.

Seçim yapın:

Entegre veya dış sensörlü ısı veri kaydedici
-80 °C (mesela kuru buz) entegre veya dış sensör ile son derece düşük ısı veri kaydedici
Isı ve Nem ile birlikte veri kaydedici
Ekranlı veya Ekransız Seçim
USB Entegreli

 

Özellikler:

Rakipsiz fiyat/performans eşleşmesi
Nakil izlenmesinde standard olarak geçiyor
Güvenilir ve dayanıklı
Son derece güçlü, FDA 21CFR11 uyumlu

 

 

Bir Bakışta LogTag Modelleri ve Özellikleri: