Poseidon2 3266

Poseidon2 3266, ağ üzerinden sensörlerin uzaktan okunması (izlenmesi) için temel bir cihazdır. Sıcaklık, voltaj ve kuru kontakların (dijital girişlerin) ve diğer harici sensörlerin durumlarını ölçer. Belirtilen aralıkların dışındaki değerlere e-posta uyarıları gönderir veya çevre izleme sistemine bağlanır. M2M protokollerini destekler - SNMP (SNMPv3), Modbus / TCP, XML ve Sensdesk.com çevrimiçi portalı.

Poseidon2 3266, bir uzaktan çevre izleme çözümü oluşturmak için bir ağ üzerinden sıcaklık ve diğer sensörleri izler. 8 sensöre kadar ve 4 dijital girişe (kuru kontaklar) bağlanabilir. Poseidon2 LAN'a bağlı, ölçümler okuyor ve ölçümleri dahili hafızasında (veri kaydedici) saklar. Cihaz, WEB üzerinden erişilebilir ve e-postalar (veya kısa mesajlar) gönderebilir.

Sensörler ve dedektörler
İç mekan veya dış mekan tasarımlarında, ışık yoğunluğu sensörlerinde, DC veya AC akım ve gerilim dönüştürücülerinde nem ve sıcaklık sensörleri tedarik ederiz. Diğer sensörler duman dedektörleri, elektrik kesilmesi dedektörleri, su taşkın algılama ve daha fazlasını içerir.

Bir değer belirtilen aralık dışında olduğunda, Poseidon2 bir e-posta, SNMP Tuzağı veya kısa mesaj (SMS) gönderir.
GSM şebekesi üzerinden kısa mesaj göndermek için herhangi bir yazılım gerekmez. Tüm HW grup cihazları, tek bir merkezi ağ geçidi, HWg-SMS-GW aracılığıyla kısa mesaj (SMS) gönderebilir. Tüm cihazlarınızı tek bir SIM kartla kullanabilirsiniz.

Poseidon2 3266 çeşitli protokolleri (SNMP, Modbus / TCP, XML, HWg-Push) kullanarak çeşitli üçüncü parti uygulamalara veya bulut servislerine bağlanabilir.

Tipik uygulamalar

  • Poseidon2, sıcaklık çok yüksekse veya bir kapı açıksa (bir dijital girişe bağlı kuru bir kontak kapalıysa) bir e-posta gönderir. Güç kaynağı durumunu, duman dedektörlerini ve çevreyi de izleyebilir.
  • Poseidon2 3266, sunucular ve teknoloji odaları için uzaktan izleme sistemi olarak uygundur. Pt-100 ve diğer sıcaklık ve nem sensörleri ile uzaktan ölçün.
  • Sık kullanılan bir uygulama uzak bir çevre izleme sistemidir.Duman dedektörleri, su kaçağı dedektörleri, PIR hareket sensörleri vb. Bağlamak kolaydır. Poseidon2 3266 ünitesinden güç alırlar.

 

TAB1