Veeam

VMware, Hyper-V ve Daha Fazlası için Olmazsa Olmaz Yedekleme Çözümü!

Veeam® Backup & Replication™, VMware ve Hyper-V'nin yanı sıra fiziksel sunucular, iş istasyonları, dizüstü bilgisayarlar ve bulut instance'ları için de mutlaka edinilmesi gereken yedekleme yazılımıdır.
Sanal makineleri, bulut instance'larını, fiziksel sunucuları, iş istasyonlarını, dizüstü bilgisayarları veya yapılandırılmamış dosya verilerini korumak için kullanın. Üretim ortamınızı ve uzaktan çalışanlarınızın uç nokta cihazlarını koruyun, ev laboratuvarınızda kullanın, hatta ücretsiz geçişler gerçekleştirin: 

Veeam Backup & Replication TÜM bulutsanal ve fiziksel iş yükleriniz için Kesintisiz Erişilebilirlik sağlar. Tek yönetim konsolundan tüm uygulama ve verileriniz için basit, esnek ve güvenilir yedekleme, kurtarma ve replikasyon işlemlerini yönetebilir; bu sayede geleneksel yedekleme çözümlerinden tamamen kurtulabilirsiniz.

Community Edition dışında kalan  Veeam Backup Essentials , Veeam Backup & Replication ve Veeam Availability Suite ürünler ile sistem yedeklerinizi alabilirsiniz.

 

Soru ve istekleriz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gereksinim ve ihtiyaçlarınızın analinizi ücretsiz yapıp sizlere destek olabiliriz.